3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası Göz Doldurdu!
120 Views

Türkiye Bilardo Federasyonun faaliyet programında yer alan 3 Bant Bilardo Türkiye Şampiyonası Final Etabı 22 /24 Aralık 2018 tarihleri arasında İzmir Atatürk Bilardo Salonunda gerçekleştirildi.
Bora Karatay, anısına yapılan şampiyonaya Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan,Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya , İzmir İl Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Uslu salonda hazır bulundular.
Şampiyonaya katılan Türkiye’nin, en iyi 32 usta bilardo sporcuları öz veriyle hedeflemiş oldukları başarıyı yakalamak ve hayallerini gerçekleştirmek için günlerce sıkı antrenman yaparak çalıştılar.Katılmış oldukları şampiyonada bilgi, beceri ve hünerlerini oyunlarını masada konuşturup bilardo severlere heyecanlı dakikalar yaşatarak göz doldurdular.Bilardo sporcularının oyunlarını izlemeye değer maçlar sonucunda hedeflerine ulaşan sporcuların madalyalarını Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya ve Türkiye Bilardo Federasyon Başkanı Ersan Ercan takmıştı.
Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası Final Etap 1.ci Semih Saygıner, 2.ci Lütfi Çenet, 3.cü Tarık Yavuz ,3.cü Murat Naci Çoklu oldu.
2018 yılının 3 Bant Bilardo Şampiyonası’nda genel klasman birincisi ve Türkiye Şampiyonu Murat Naci Çoklu, 2 .ci Turgay Orak, 3.cü Lütfi Çenet ,4.cü Semih Saygıner olarak Türkiye Milli Takıma seçilerek bizleri yurt dışında temsil edecekler.
FERAH USLU

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir