A Haber’de Şok Ayrılık!
134 Views

Habertürk’teki ‘Öteki Gündem’ programıyla fenomen haline gelen ünlü sunucu Cansu Canan Özgen 6 yıllık Habertürk macerasını sona erdirerek Ekim 2018’de A Haber ile anlaşmıştı.

A Haber’de ‘Satır Arası’ isimli haber ve tartışma programın yanı sıra ekonomi kanalı a Para’da ise ‘Gündem Dışı’ programını hazırlayıp sunan güzel sunucu sürpriz bir karara imza attı.

7 yıllık habercilik yolculuğuna ara verdiğini açıklayan Özgen, bundan böyle yoluna programcı kimliğiyle devam edeceğini belirtti.

İşte, Cansu Canan Özgen’in Instagram hesabından yaptığı ‘Veda’ açıklaması:

Bu bir veda yazısıdır!

Bugün benim için sezonun ve AHaber’in son günü. Veda zamanı geldi. HaberTürk ile başladığım ve AHaber ile sürdürdüğüm 7 yıllık habercilik yolculuğuma ara veriyorum.

Televizyona ilk adım attığım andan beri gündüz kuşağı ve life-style bir program yapmak, o alanda uzmanlaşmak istemekteydim.

Şimdi bu hayalimi gerçekleştirmeye odaklanacağım. Bundan böyle yoluma programcı kimliğimle devam edeceğim.

Ekranda, Haberde, Canlı yayında, Programda nefes kesen, heyecan dolu yayınlar yaptık. Bu yolda hep müthiş ekip arkadaşlarıyla çalıştık…

Heyecanımız, coşkumuz, daha iyiye, en iyiye ulaşma azmimiz artarak sürüyor. Allahıma sükürler olsun, mahcup olmadık. Bugüne kadar bana destek olan, tecrübeleri ile kariyerime yön veren herkese çok teşekkür ediyorum.

AHaber’deki yöneticilerime,mesai arkadaşlarıma ve birlikte çalıştığım herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu genç kız, yine hayallerinin peşinden gidecek. İzleyicilerimiz hep en iyiyi hak ediyor. Desteğinizi ve dualarınızı bekliyorum!

Sevgilerim var.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir