Ahmet Erdoğan’ın Silifke’ye Müjdesi Var!
402 Views

Tüm İşçi Sendikaları (TÜM-İŞ) Konfederasyonu Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın amcasının oğlu Ahmet Erdoğan, Silifke halkına desteğini bu gece gösterdi.

Bugün Aksar Hotel’de yapılan toplantıda Ahmet Erdoğan, Ak Parti Silifke Belediye Başkan Aday Adayı Ersin Akdoğan’ın plan ve projelerini dinledi. Kadırga Prodüksiyon yapımcısı Yusuf Ziya Oran, Aydın Yüksek ve Beray Yiğit’in de hazır bulunduğu toplantıda aday adayı Ersin Akdoğan belediye başkanı seçildiği takdirde yapacaklarını şöyle sıraladı. Göksu teleferik projesi, sosyal yardım çalışmaları, Halk Ekmek Fabrikası, Göksu Irmak üzeri yürüyüş köprüsü, Belediye adına şirketler kurarak Silifke meşhur yoğurduğunu markalaştırmak, ayrıca paketleme ve üretim tesisleri kurarak istihdamı arttırmak.turizm çalışmaları aqua park ve kapalı olimpik yüzme havuzları.

Proje ve çalışmaları dikkatle dinleyen ve inceleyen Ahmet Erdoğan “Silifke’nin böyle projelere ve böyle genç isimlere ihtiyacı var, Ersin Akdoğan bu anlamda çok güvendiğim bir isim. Sanıyorum ki 2023 hedeflerine Silifke,  Akdoğan ile 2023 öncesi ulaşacak ” dedi ve “Silifke’ye taze kan geliyor”diye ekledi.

Akdoğan, Ahmet Erdoğan ile yaptığı bu toplantının verimli geçmesi sebebi ile duyduğu memnuniyeti anlatırken “biz Vakit Silifke Vakti sloganı ile yola çıktık, sonuna kadar da bu şekilde devam edeceğiz” dedi.

Ak Parti Silifke Belediye Başkan Aday Adayı Ersin Akdoğan, aynı zamanda Mersin Bölge Sulama Birliği Başkanı.

Nihal Yeşiltaç Oran

ahmet erdoğan ersin akdoğan

Ersin Akdoğan Kimdir?

İlk ve Orta öğretimini Konya’da tamamlayan Akdoğan, Çumra Ziraat Meslek Lisesi birincilikle bitirmiş, İktisat Fakültesi mezunudur. Bugüne kadar, Üretici Birlikleri Başkanlığı Başkanlık Görevi Tarımsal Yayım ve Danışmanlık Kurumu Derneği Başkanlığı Silifke Sulama Kooperatifleri Kuruculuğu ve Başkanlığı Mersin Bölgesi Sulama Kooperatifleri Birliği Başkanlığı görevlerinde bulunmuştur.
Yaptığı icraatler ise, Mersin Sulama Sahasını Adan Bölge Sulamadan Ayırarak Bakanlığımızın Oluru ile Mersin Bölgesi Sulama Kooperatifleri Birliğini kurmak, . Yaklaşık 20.000 çiftçi ailesine hizmet etmek, Antep Fıstığı tetiştiriciliği ve tarımsal sulama kitabı yayınlamak, Dalış Turizmi için savaş gemisi batırmak, Nuru 1. Antep Fıstığı ve İncir Festivali yapmak, Silifke‘deki tarım arazilerinin sulanması için bir çok sulama kooperatiflerinin kuruculuğunu gerçekleştirmek, çiftçinin mazot, gübre ve ilaç alımını kolaylaştırmak için hasat kart çıkarmak. 2. Tarım Festivali, 3.2. Etap Sulama Projesi Olarak 380 km Sulama Ana Borusu yapmak ve Kıraç arazileri suya kavuşturmak. Ayrıca Silifke AK PARTİ İlçe Başkan yrd idare ve mali işler Başkanlığı görevi, 2015 yılı iki genel seçimde SKM başkanlığı görevinde bulunmak.
Akdoğan’ın eserleri Türkiye Avrupa Birliği Yolunda 2023 (10.000 baskı) ayrıca basıma hazır 2 eser daha. Ve Çiftçinin Tarımsal Sulama Kitabı
Evli 2 çocuk babası Ersin Akdoğan 34 yaşında.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir