Vedat Taşkıran Son Hızla Devam Ediyor!
297 Views

Anavatan Partisi Destekli, Bağımsız Kepez Belediye Başkan Adayı  Vedat Taşkıran çalışmalarına son hızla devam ediyor.

Taşkıran, sen, ben değil biz olarak çıktığı bu yolda gün içerisinde esnafları, ve Kepez sakinlerini ziyaret etti. Sevilen, saygı gören Taşkıran, bu seçim süreci boyunca gezmedik ev, sıkmadık el bırakmayacağız dedi.
Benim için Kepez’in önemi büyük
Vedat Taşkıran, doğduğu günden itibaren Kepez’in bir bireyi olarak, Kepez’de bulunan eksiklikleri gittiği her yerde not alarak çalışmalarını sürdürüyor. Siyaset anlayışını bir kenara bırakarak, halkın içine karışan Taşkıran, halk tarafından büyük ilgi görüyor.

“Allah izin verirse bu yoldan dönmeyeceğiz”Kepez Belediye Başkan Adayı, geçtiğimiz günlerde basın toplantısı gerçekleştirdi. Basın toplantısında da Rahmetli Turgut Özal’ın anlayışı ile “Halka hizmet hakka hizmettir” diyerek toplantıyı bitirdi.
Taşkıran ev ziyaretlerinde
Vedat Taşkıran, elinden geldiği süreç boyunca ev ziyaretlerini daha sık bir şekilde yapmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Oto Galericiler Sitesi’nde esnafları ziyaret eden Taşkıran, bir süre boyunca ev ziyaretleri yapacağının önemle altını çizdi. “Girdiğimiz hangi ev olursa olsun, bu evin bir ihtiyacı var ise eğer ki; Hakkımızda hayırlı olursa ben bu evlerin tüm ihtiyaçlarını gidermeye razıyım, elimden geldiğinde Belediye Başkanı olmasam da bu kadar güzel kalpli insanların beni karşılamaları beni duygulandırdı. Bugün Belediye Başkan adayıyım, yarın halkın bireyiyim, başka bir zaman küçüklerimin abisi, büyüklerimin çocuğuyum diyerek” kararlılığını vurguladı..

 

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir