Haluk Levent Annesini Kaybetti!
185 Views

Ünlü şarkıcı Haluk Levent anne acısıyla sarsıldı.

Sosyal medyada kurduğu AHBAP plarformu ile adeta bir iyilik meleği ilan edilen bir çok ihtiyaç sahibinin yüzünün gülmesine neden olan ünlü şarkıcı Haluk Levent’in annesi Sabriye Acil vefat etti.

Levent, annesinin vefat haberini sosyal medyadan “Dün gece annemiz Sabriye‘yi kaybettik. Bir süre burada olamayacağım. Bu sayfayı@Velisevinc_ yönetecek. Ahbap’lar çalışmaya devam edecek yarım kalan iş bırakmayacak.. Yakında görüşürüz canlarım.” mesajı ile duyurdu.

Ahbap

@ahbapplatformu

Maalesef genel başkanımız @haluklevent‘in annesi Sabriye Acil’i kaybettik. Bize her zaman en büyük ahbaplığı yapan annelerimiz gibi onun da yeri asla dolmayacak. Haluk Bey başta olmak üzere ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar diliyoruz.

AHBAP platformuda Sabriye Acil’in vefat haberi üzerine  “Maalesef genel başkanımız@haluklevent‘in annesi Sabriye Acil’i kaybettik. Bize her zaman en büyük ahbaplığı yapan annelerimiz gibi onun da yeri asla dolmayacak. Haluk Bey başta olmak üzere ailesine ve tüm sevenlerine sabırlar diliyoruz.” mesajını yayınladı.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir