Kürk Kavgası Yeniden Alevlendi!
97 Views

Geçen hafta Hadise’nin, bu hafta ise Bülent Ersoy’un kürk giymesi, hayvanseverleri ayağa kaldırmıştı.

Daha öncede Bülent Ersoy’un kürkleri ve kürk ile ilgili söylemleri olay olmuş Ersoy gelen tepkiler üzerine gerçek kürkten vazgeçtiğini açıklamıştı.

Ama geçtiğimiz hafta içinde kürk kavgası yeniden alevlendi.

Önce Hadise’nin kürk ile poz vermesinin ardında Bülent Ersoy’un bir mekan çıkışı 500 bin tl değerindeki beyaz kürkü ile poz vermesi  hayvanseverler tarafından sosyal medya başta olmak üzere bir çok mecrada  şiddetle kınanmış hatta iş  hakaretlere varan yorumlara kadar gitmişti.

Gelen yorumlardan rahatsız olan Ersoy, hakaret dolu yorumlar için hukuksal yollara başvuracağını açıklamıştı.

Gerçek kürk tepkilerine hayvanserverliği ile bilinen şarkıcı Ömür Gedik’te dahil oldu. Gedik, daha önce de böyle sorunların yaşandığını söyledi ve topluma mâl olmuş kişilerin neden böyle bir davranış sergilediklerini anlamadığını dile getirdi.Ömür Gedik, Hadise ve Bülent Ersoy için “Çok ayıp ediyorlar. O videoları görerek, çekilen acıları bilerek, hala vicdanları nasıl sızlamıyor anlamıyorum. Bunlar topluma örnek olması gereken insanlar. Bunlar böyle yaparsa sokaktaki insanlar ne yapsın. Çok ayıplıyorum kendilerini. Kınıyorum, ayıplıyorum. Eğer reankarnasyon diye bir şey varsa umarım bir sonraki hayatlarında tilki veya tavşan olarak dünyaya gelsinler ve o acıların aynısını çeksinler.” dedi.
News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir