Parla Şenol’dan Çocuk Oyunculara Büyük Destek!
179 Views

Kanal 7 ekranlarının sevilen günlük dizi filmi Elif, senaryosu ve oyuncuları ile her geçen gün başarıdan başarıya koşuyor.

Set huzurunun sağlandığı ve oyuncu kadrosunun birbirini desteklediği bir yapıyla yolunda hızlı adımlarla giden Elif isimli günlük dizi tecrübeyle yetenekli isimlerinde bir arada olduğu ve bütünleştiği ender yapımlar arasında yer alıyor.

Elif isimli günlük dizi filmin ünlü isimlerinden Parla Şenol, yılların tecrübesini paylaşan özel isimlerin başında geliyor. Henüz 5 yaşındayken kazandığı bir yarışma sonrası kameraların önüne geçen Parla Şenol, ilk çocuk oyuncularımızdan biri olma özelliğini de taşıyor.

Elif isimli günlük dizi filmin ünlü ismi Parla Şenol, “Çocuk oyuncuları en iyi ben anlarım, bizim zamanımızda bu imkanlar yoktu ama içimizdeki ateş aynı, Elif dizisinin yapım ekibi yetenekleri bulup kadroya alıyor, bizde tecrübelerimizle destek oluyoruz. Bende dizideki çocuk oyuncuların yeri başka ve özellikle ilgileniyorum” dedi.

Oyunculuk dünyasının özel isimleri arasında yerini alan usta oyuncu Parla Şenol, Elif dizisinin çocuk oyuncularını mutlaka izleyin ifadesinde bulundu.

News Reporter

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir